Spoločnosť Azyl Production bola v období rokov 2005-2012 najväčším producentom krátkometrážnej tvorby na Slovensku. Po úspechu celovečerného filmu Kandidát rozšírila svoje portfólio aj na produkovanie sérií 100 názorov pre RTVS, ale aj sérií pre niekoľko internetových portálov. Produkcia sa primárne zameriava na spoluprácu s debutantmi.

 • Film AMNESTIE
  AMNESTIE vznikajú ako epický film k 30. výročiu Nežnej revolúcie. Na pozadí veľkých spoločenských zmien, rozpadu komunizmu a vytvorenia demokratického Československa sa odohráva dramatický príbeh troch rodín, ktoré sú vzájomne poprepletané.
 • Na jeseň príde do kín nový film z našej produkcie - DOGG
  Kto vraví, že sa nebojí, klame. Štyri poviedky, ktorých základom sa stala jedna z najčastejšie sa prejavujúcich ľudských emócií - Strach. Štyria režiséri spolu so štyrmi kameramanmi vytvorili ilúziu napätia v samostatných príbehoch. Strach z viditeľného aj neviditeľného, jeho schopnosť morfovať sa do stále nových tvarov. Strach môže mať rozličné podoby.
 • Cirkus Metropol
  v auguste začíname s nakrúcaním nového filmu
 • Vietnam - Europsky filmový festival
  Kandidát sa stal na Európskom filmovom festivale vo Vietname 7. najnavštevovanejším filmom. Viac
 • Kandidát opäť vo Francúzsku.
  V novembri sa už po tretí krát predstaví film Kandidát francúzskym divákom. Bude sa premietať na festivale "Cinéma La Turbine" v meste Cran-Gevrier. Viac